Marlena i Paweł – Sesja Pary

„Dzięki wygranej w ostatnim konkursie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w sesji dla zakochanych, dlatego gorąco zachęcam do (…) współpracy z Małgorzata Kukiełka FOTOGRAFIA bo naprawę warto! Piękne ujęcia, świetna zabawa a co najważniejsze wspaniała pamiątka :)”


Małgorzata i Sebastian – Ślub 03.09.2016r.

„Pani Małgosia to świetny fotograf. Zdjęcia są przepiękne. Z taką misternością uchwycone tak ważne dla nas chwile. I to nie jest tylko zdanie moje i męża lecz całej rodziny i wszystkich znajomych. Pani Małgosia jest również cudowną i otwartą osoba co sprawiło że sesja plenerowa przebiegła w rewelacyjnej atmosferze .Po prostu świetnie się bawiliśmy:) Z czystym sumieniem i pełna odpowiedzialnością mogę polecić Panią Małgosię :)”


Karolina i Mateusz – Ślub 27.08.2016r.

„Serdecznie polecam Panią Gosię! Prawdziwa profesjonalistka, reportaż ślubny wyszedł przepięknie. Zarówno goście jak i my (para młoda) czuliśmy się w obecności Gosi bardzo swobodnie. Cudowne zdjęcia oddają urok każdej chwili tak ważnej dla nas uroczystości. Z czystym sumieniem polecam tego fotografa :)”


Aneta i Michał – Ślub 09.07.2016r.

„Serdecznie dziękujemy Małgosi za piękny reportaż ślubny! Te cudowne chwile uchwycone na fotografiach jeszcze raz wróciły i wzruszyły…”